ДІМ DESSANGE PARIS

  • Home
  • ДІМ DESSANGE PARIS
image
НАША ІСТОРІЯ

Як створювався будинок перукарської моди DESSANGE

Історія розвитку Дому DESSANGE почалася з маленького села Суесм, де батько майбутнього майстра Жака Дессанжа містив невеликий магазин, а поруч перукарський салон. Його салон користувався великим успіхом. Красуні тих місць не замислюючись проробляли шлях в 20 кілометрів на велосипеді, щоб випробувати новинку того часу: перманентну завивку, винахідником якої був сам Рене Дессанж. Він сподівався, що його син Жак продовжить справу.

Жаку Дессанжу виповнилося 20 років, коли в 1946 році він покинув будинок в Суесм, містечку на півдні Луари, і відправився завойовувати Париж. Його талант відразу привернув увагу відомого перукаря того часу Луї Жерве, що став, за словами Дессанжа, його «другим після батька учителем і першим справжнім начальником».

Уже наступного року став роком першого успіху Жака Дессанжа. Він зробив зачіску «Міс Франції», фотографія якої була опублікована на цілій сторінці газети «Noir et Blanc», після чого паризькі модниці готові були чекати годинами, щоб похвалитися зачіскою від самого Дессанжа.

У 1954 Жак Дессанж замислюється про власний бізнес і відкриває салон в Парижі. У той час це здавалося майже безумством. Необхідно було по-справжньому проявити себе, щоб без спонсорів та опікунів працювати в світі високої моди в епоху, коли ця область була доступна тільки для еліти.

Жак Дессанж завжди випереджав час і завжди залишався законодавцем моди. Йому наслідували, у нього вчилися, його називали генієм від coiffure. Це він придумав легкий природний стиль «Coiffe-Decoiffe». Він же винайшов щипці, більш відомі під назвою Baby Liss. Пластикова шапочка з дірочками, з якої перукарі витягували пасма волосся для їх освітлення – теж є одним з його винаходів.

У 1957 році Жак Дессанж запропонував світові нову зачіску «гарсон», що викликала шокову реакцію у людей – так коротко жінки ще не стриглися!

image

У 1959 – він побив світовий рекорд по швидкості в послузі «шампунь + укладка», витративши всього 7 хвилин в той час як іншим знадобилося не менше півтори години. Його винахідливості жінки зобов’язані і появою бігудів «rollers news» для отримання більш природної хімічної завивки.

Постійно удосконалюючи і розвиваючи, здавалося б застигле мистецтво зачіски, він винаходить все нові і нові образи, шліфує мистецтво прийому відвідувачів. І ось, в 1975 році він створює і розвиває у Франції невідому раніше систему франчайзингу та франшизи – передачі знань і технологій особам, які бажають працювати під його вивіскою.

Піклуючись про те, щоб кожен салон, який працює з його Маркою, відповідав усім вимогам, що пред’являються до його високого стилю, Жак Дессанж створює справжній університет: центр естетичної освіти і капілярних досліджень, де ретельно вивчається все, що так чи інакше пов’язане з модою, технікою стрижок, тенденціями і психологією.

1990 рік був ознаменований відкриттям нового напрямку групи Jacques Dessange – це нові Інститути Краси Jacques Dessange. Це справжній світ краси, де кожна жінка може стати прекрасною, отримуючи при цьому справжню насолоду. Жак Дессанж – перший, хто спростовує відому французьку приказку про те, що «щоб стати красивою, треба терпіти».

C 1958 року Дім DESSANGE є офіційним перукарем Каннського кінофестивалю. 50-ти річну історію цього грандіозного шоу характеризує неймовірне багатство подій, потужний емоційний накал, дух краси і мистецтва. Вона існує як відображення великих досягнень світового кінематографа, магії пристрастей, втілених образів.

Майстерність акторів безперечна, але створення ролей – процес, в якому беруть участь представники багатьох професій. Мистецтво зачіски займає особливе місце в кінематографі. Воно перш за все покликане відобразити дух фільму, час і місця дії, і звичайно ж відтінити особистісні особливості актора і створюваного ним образу.

Увійшовши в чудовий світ кінематографа, Жак Дессанж збагатив його неймовірною кількістю нових ідей. Саме його творіння назавжди закарбувалися в пам’яті багатьох поколінь глядачів, як найбільш характерні деталі образів тих чи інших персонажів.

Дессанж є творцем образів Бріджит Бардо (легендарна «бабета»), Катрін Деньов, Шарлоти Ремплінг, Наталі Делон, Мішель Мерсьє, Наталі Бей, Настасії Кінскі, Марини Владі, Джоні Холідея і багатьох інших зірок світового кінематографа.