Новости и акции

Лікування шкіри голови та волосся дорогоцінними металами

Уход за волосами

Вперше випущені в 1996 році продукти Phytodess поєднують багатство рослин, глин,мінералів,рослинних олій та експертний досвід у роботі з волоссям фахівців будинку Dessange.

Всі продукти були розроблені в лабораторії Dessange та протестовані
співробітниками школи перукарського мистецтва Dessange у Парижі.

Фахівці Dessange впевнені, що не буває красивого волосся без здорової шкіри голови.

У цій статті поговоримо про те,як і які продукти можна використовувати для лікування шкіри голови та волосся.
У міжсезоння особливо гостро відчувається авітаміноз.І насамперед брак життєво необхідних мікроелементів позначається на зовнішньому вигляді. Зазнаючи численних стресів,волосся втрачає свою природну красу і блиск.
Вихід із цієї ситуації лише один-інтенсивно відновлювати ,зволожувати, вітамінізувати, насичувати мінералами шкіру голови та волосся.
Весною та восени недостатньо звичайного догляду за шкірою голови та волосся,а для отримання максимального
результату необхідний комплексний,системний ,професійний підхід,який зможе забезпечити тривалий результат.

«Лікування шкіри голови Дорогоцінними металами»-салонна процедура, що дає можливість провести інтенсивне насичення шкіри голови та волосся.
Все,чого потребує шкіра голови, – м‘яке, делікатне очищення, мінералізація,зволоження, зміцнення волосся, виведення токсинів, насичення киснем,загальне оздоровлення ,можна отримати завдяки процедурі «лікування Дорогоцінними металами».
Під час процедури на шкіру голови наноситься одна із Дорогоцінних олій (Oil Precieuse Malachite,Or,Cuirve,Perle), а потім ( залежно від типу волосся ) наноситься глина( Terre Precieuse Malachite,Or,Cuvier,Perle).
Також майстер працює і з усією довжиною волосся,наносячи крем з ламінарією для глибокого відновлення ,що діє всередині структури та на зовнішній поверхні,вирівнюючи кутикулу волосся. Під час процедури обов‘язково проводиться професійний масаж:
спочатку опрацьовується трапецієподібний м‘яз,потім шийний відділ хребта і вже потім волосиста частина голови.

Такий масаж сприяє глибокому розслабленню м‘язів та активному проникненню вітамінів та мікроелементів углиб шкіри та волосся з метою реструктуризації тканин.
Цей масаж може виконати лише професіонал, а отже, коефіцієнт корисності від процедури,проведеної в салоні, зростає у багато разів.
Протягом 15-ти хвилин після масажу,маска на волоссі та шкірі продовжує працювати,а потім майстер,спираючись на результати діагностики,підбирає шампунь за типом вашого волосся. Потім на всю довжину волосся по пасмах наноситься Дорогоцінний крем(Crème Precieuse) для інтенсивного живлення та відновлення на 5 хвилин,а потім змивається водою.
Унікальність маски полягає в тому,що вона щільно закриває лусочки волосся надовго зберігаючи всі вітаміни та мікроелементи і продовжуючи тим самим сприятливий вплив процедури.
Маска Дорогоцінний крем є фінішним етапом ,який готує волосся до подальшої роботи з ним.

Виконавши укладку на здоровому волоссі, майстер не тільки створить оригінальний образ,але й вигідно підкреслить красу Вашого волосся.

Після відвідування салону Dessange завжди хочеться зберегти досконалий витвір майстра на тривалий термін.Ідеальна форма ,створена професіоналом, і насичений колір ,що довго тримається на волоссі -це мрія, яка може стати реальністю,якщо Ви продовжите правильний догляд у домашніх умовах.

Отримати професійну консультацію та правильно підібрати продукти для догляду в домашніх умовах Вам допоможуть майстри нашого салону.

Запис на консультацію за тел.+380 (50) 484 82 83.

Comments:

Leave a Comment

Your email address will not be published.