Новости и акции

Види фарбування волосся DESSANGE

Види фарбування волосся DESSANGE

Сучасні методи фарбування волосся дозволяють добитися  приголомшливого результату та красивого кольорового переходу. Сьогодні на піку моди спосіб фарбування, що з’явився у 1980-х роках, відомий як каліфорнійське мелірування або балаяж. Це винахід гуру перукарського мистецтва Жака Дессанжа, який вигадав легке фарбування без шапочки з дірочками та фольги. Фарбувати волосся у такий спосіб можна на відкритому повітрі. В результаті фарбування волосся набуває красивого, складного кольору з відтінковими переходами і при цьому виглядає абсолютно природньо.

Фарбування балаяж – відмінний спосіб перетворитися і додати у свій образ “родзинку”. Його головна перевага в тому, що балаяж однаково красиво виглядає на світлому і темному волоссі. Здається, що в прядках і локонах грають сонячні промені. Цей ефект досягається завдяки тому, що фарба наноситься в гармонії з лініями стрижки та рухом волосся.

Види фарбування волосся Dessange: шатуш, балаяж, омбре, мелірування

Багатьом дівчатам складно вловити, у чому полягає різниця між різними техніками фарбування в стилі DESSANGE. Часто балаяж, шатуш та омбре виглядають дуже схожим, а різниця в технології фарбування видно лише досвідченому майстру.

Мелірування – фарбування волосся, в якому поєднуються різні техніки, включаючи балаяж.

Від омбре та шатуша балаяж відрізняється тим, що виглядає найбільш природно. Це досягається завдяки тому, що майстер:

-Використовує тільки верхню частину пензлика, обробляючи волосся легкими рухами.

-Хаотично вибирає прядки для фарбування, що забезпечує максимально невимушений і натуральний ефект, у той час як при омбре переходи більш явні та різкі.

Балаяж – дуже щадна техніка, яка не завдасть шкоди тонкому і м’якому волоссю, не послабить їх структуру. Навпаки, техніка балаяж чудово працює на тонких і позбавлених об’єму локонах, забезпечуючи їм візуальне збільшення об’єму та зміцнення текстури. Хочете скоригувати якісь недоліки обличчя, наприклад – його форму? Прядки, пофарбовані в техніці балаяж допоможуть пом’якшити та візуально омолодити овал обличчя, відвернути увагу від якихось небажаних  рис.

Інші плюси балаяжу:

-Один з небагатьох типів фарбування, який гармонійно виглядатиме і в 16, і в 56.

-Балаяж допомагає створити красивий образ поза часом та віком.

-Ідеально підходить для кучерявого волосся. Як правило, більш щільне фарбування прядок виглядає на такому волоссі менш природно і воно стає схожим на хімічну завивку.

-Моментальний спосіб надати собі відпочилий і посвіжілий вигляд.

-І ще одна важлива перевага: часто ходити до майстра не доведеться. Балаяж на довгому волоссі можна освіжати 2-3 рази на рік, залежно від того, як швидко відростає волосся.

Чому балаяж завжди чудово виглядає? Бо кольори для фарбування підбирає колорист. Це дозволяє досягти найкращих результатів: коли волосся відростає воно виглядає так само красиво, як і відразу після фарбування.

Каліфорнійське мелірування – це спеціальне фарбування з унікальною технікою, розробленою в лабораторії DESSANGE та використовуване виключно у нашому салоні мережі Dessange.

Балаяж на світлому і темному волоссі

Балаяж на світлому волоссі виглядає жіночно і дуже свіжо, створюючи в прядках додаткові акценти. Вибір відтінків для фарбування залежить від того, який кольоротип у дівчини- теплий чи холодний. На кінчиках волосся попелястих блондинок цікаво виглядає відтінок «лісовий горіх». А дівчатам із корінням волосся теплого блонду підійде каштановий тон.

Безпрограшний варіант – фарбування в техніці балаяж на русяве волосся. Це дозволяє досягти максимально натурального ефекту волосся, яке вигоріло на сонці.

У більшості випадків прядки попередньо злегка освітлюють, а потім виконують додаткове тонування.

Хоча спочатку такі види фарбування волосся, як шатуш, омбре і каліфорнійське мелірування були розроблені для світлих пасм, на темному волоссі балаяж теж виглядає чудово. Брюнеткам, які хочуть виділитися, підійде фарбування з вираженим контрастом між корінням і кінчиками, але при цьому перехід відтінків має бути поступовим.

Якщо ви хочете досягти максимально натурального ефекту при балаяжі на темному волоссі – відтінок фарбування має бути трохи світлішим, ніж коріння. Особливо красиво на брюнетках виглядає карамельний балаяж, який перетворює не тільки волосся, але й робить тон шкіри візуально рівним і теплішим.

Comments:

Leave a Comment

Your email address will not be published.