Новости и акции

Колекція DESSANGE осінь-зима 2018/2019

Создание коллекции причесок

ДОСКОНАЛІСТЬ

Рок-н-рол, що провокує чи мінімалістичний. Жінка DESSANGE в цьому сезоні дійсно неповторна. Вона має яскраву індивідуальність, одягнена у власний елегантний стиль. Ця колекція була створена, щоб надихати. А головний надихаючий елемент — волосся. Адже саме з їх допомогою легко продемонструвати, як видозмінюється образ. Форму і колір волосся можна змінювати до нескінченності, за настроєм або бажанням, граючи з відтінками. І нехай цієї зими панує яскравість! Ну що, ви готові до спокус?

image

Каскад з рожевого золота

Цієї зими немає місця для напівкроків. Скажіть впевнене «так» кардинальним змінам! Каліфорнійський блонд створює враження всеосяжної розкоші і легкості. Глибина тону біля коріння переливається рожевим золотом, на деяких пасмах стаючи майже кораловим. Металевий відтінок рожевого золота надає сяйва вишуканим локонам.

image

Шалений червоний

Є ще один привід пишатися своїм волоссям! Соковиті і трендові відтінки червоного роблять колір теплим і створюють світлий акцент на темному волоссі. Ще більшу яскравість надає тону середня довжина пасм. Творіння справжнього професіонала! Суперсіяючі локони текстуровані і переливаються під променями світла. Це втілення істинної жіночності.

image

Чарівність

Нові догми краси? Ваша карколомна довжина волосся. Представляємо DESSANGE Blond з різною глибиною кольору в тонах і легкими кінчиками. Привабливість і магнетизм вам гарантовані!

image

Комментарии:

Оставить комментарий

Your email address will not be published.